Emilia

Nowy ORIJEN Fit and Trim dla kocich grubasków

ORIJEN Fit&Trim

Nie tylko kastracja i sterylizacja zwiększają ryzyko otyłości u kotów. Nieodpowiednia karma z dużą zawartością zbóż w składzie i brak ruchu w przypadku kotów niewychodzących może skutkować nadmiernych odkładaniem się tkanki tłuszczowej. Otyłość nie jest tylko problemem estetycznym, ale czynnikiem mogącym prowadzić do różnych dysfunkcji organizmu naszego pupila, jak spadek kondycji i choroby.

Czy Twój kot wygląda jakby połknął dwa inne? Mamy dla niego propozycję nie do odrzucania. To nowa receptura Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ORIJEN Fit&Trim!

Większość karm typu light, pomimo zmniejszonego udziału tłuszczu, zawiera bogate w węglowodany zboża. Idea ORIJEN Fit&Trim nie polega jedynie na składzie z niskim poziomem tłuszczu. Bogata, a nie uszczuplona receptura opiera się bowiem o składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego kota, które pomogą jemu uzyskać „szczupłą” sylwetkę.

W nowej karmie ORIJEN Fit&Trim znajdziemy:

– Aż 85% mięsa będącego źródłem niezbędnego białka − 2/3 składników mięsnych jest świeżych lub surowych, a 1/3 poddana delikatnej dehydratyzacji.

– Mięso niepochodzące z hodowli przemysłowej: drób z wolnego wybiegu, a ryby poławiane w naturalnym środowisku.

– Skład ze zmniejszoną zawartością tłuszczu do poziomu 10% suchej masy.

– L-karnitynę znaną ze swojego działania odchudzającego.

– Błonnik z owoców i warzyw dający uczucie sytości.

Wszystkie składniki znajdujące się w Biologicznie Odpowiednim ORIJEN Fit&Trim pochodzą od naszych pewnych i zaufanych dostawców.

Nowy ORIJEN Fit&Trim

Sięgnij po nową karmę ORIJEN. Niech Twój kot będzie Fit!

Karma ORIJEN Fit&Trim dostępna jest w gramaturze: 340 g, 1,8 kg, 5,4 kg.

 

Wróć do listy aktualności