Emilia

ORIJEN – najlepsze jedzenie na świecie

Nowy Orijen

Współczesne psy zbudowane są jak ich przodkowie. Wierzymy, że powinny również jeść jak oni. Wszystkie psy to mięsożercy, przystosowani do diety opartej na mięsie. Dlatego Champion Petfoods stworzył markę ORIJEN – jako najpełniejszy wyrazem naszego zobowiązania do tworzenia Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia przepełnionego mięsem.

Nowy, udoskonalony ORIJEN, a w nim jeszcze więcej mięsa oraz świeżego mięsa, jest już w sprzedaży także w Polsce. Pierwsze formuły kupicie w naszym sklepie www.acana.com.pl oraz sklepach zoologicznych. Sukcesywnie  w sprzedaży dostępne będą kolejne.

Dlaczego ORIJEN to najlepsza karma na świecie? Przeczytaj skład!

3 mięsne pytania

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE SKŁADNIKI MIĘSNE SĄ FUNDAMENTEM NASZEGO NAGRADZANEGO JEDZENIA

ORIJEN JEST NIEDOŚCIGNIONY PRZEZ ŻADNĄ INNĄ KARMĘ DLA PSÓW I STANOWI PEŁNY WYRAZ NASZEGO ZOBOWIĄZANIA, BY TWORZYĆ BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE ZE ŚWIEŻYCH REGIONALNYCH SKŁADNIKÓW.

Dwie trzecie składników mięsnych w ORIJEN są ŚWIEŻE lub SUROWE, przepełnione białkiem i tłuszczem w ich najbardziej odżywczej formie.

Jedna trzecia składników mięsnych jest delikatnie suszona w niskiej temperaturze, dzięki czemu stanowi bogate, skoncentrowane źródło białka, którego samo świeże mięso nie jest w stanie dostarczyć.

Nie pomijamy kotów. Oferta jedzenia i dla nich zostaje uzupełniona o 2 nowe karmy. WSPÓŁCZESNE KOTY SĄ ZBUDOWANE JAK ICH PRZODKOWIE. WIERZYMY, ŻE POWINNY RÓWNIEŻ JEŚĆ JAK ONI.

ORIJEN Fit&Trim – pozwala na kontrolowanie wagi kotów. ORIJEN FIT & TRIM  dla kotów to BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE O WYSOKIM POZIOMIE BIAŁKA, OGRANICZONEJ ILOŚCI WĘGLOWODANÓW I UNIKALNEJ KOMPOZYCJI WŁÓKIEN ORAZ BŁONNIKA POKARMOWEGO. IDEALNY WYBÓR DLA KOTÓW Z NADWAGĄ. Jedzenie ORIJEN FIT & TRIM pełne jest odżywczego białka pochodzącego z kurczaka i indyka chowanych na wolnym wybiegu, ryb poławianych w naturalnym środowisku oraz jaj ściółkowych. Składniki dostarczane są codziennie świeże w odżywczych proporcjach WholePrey™. Formuła cechuje się ograniczoną zawartością tłuszczu i węglowodanów oraz unikalną mieszanką włókien z dyni i jabłek, zapewniając szczytową formę wszystkim dorosłym kotom.

Kolejna nowość w kocim menu to ORIJEN Tundra Cat – Odzwierciedlając bogactwo Natury, jedzenie ORIJEN TUNDRA przepełnione jest mięsem różnorodnych zwierząt: kozy, dzika, golca zwyczajnego, kaczki, barana. Składniki pozyskiwane są w regionie Alberty i dostarczane świeże lub surowe w odżywczych proporcjach WholePrey™, co redukuje potrzebę sztucznej suplementacji. Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ORIJEN przygotowywane jest w nagradzanych kuchniach NorthStar®.

TUNDRA CAT

świeże mięso ORIJEN

 

 

 

 

 

Wróć do listy aktualności