Promocja Łap psie Smaki! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Promocja Łap psie Smaki!

Promocja przysmaki dla psa ACANA za darmo

Rozpoczynamy wyjątkową promocję Łap psie Smaki, w której możesz otrzymać przysmaki ACANA dla psa ZA DARMO. Na Twojego pupila czeka prawdziwa uczta! Nie możesz tego przegapić!

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Od 17 maja 2022 r. szukaj w sklepach zoologicznych – stacjonarnych i internetowych – opakowań jedzenia ACANA dla psów o gramaturze 6 kg, 11,4 kg i 17 kg, oznaczonych naklejką promocji Łap psie Smaki.
  2. Kup worek jedzenia dla Twojego pupila –  ulubioną formułę lub tę, którą chcesz wypróbować.
  3. Odnajdź numer seryjny (unikatową kombinację 5 znaków) umieszczony pod zdrapką na naklejce z przodu opakowania.
  4. Wejdź na stronę internetową lapsmaki.pl, wypełnij formularz, a następnie kliknij: wygeneruj kupon.
  5. Unikatowy kupon otrzymasz na podany adres e-mail.
  6. Wymień kupon na DARMOWE przysmaki ACANA Crunchy Treats w jednym z partnerskich sklepów zoologicznych. Okaż kupon pracownikowi i uciesz pupila nagradzaniem pełnym frajdy!

Tylko tyle, aby otrzymać przysmaki ACANA dla psa za darmo!

Listę partnerskich sklepów zoologicznych oraz szczegółowy Regulamin Promocji znajdziesz na stronie lapsmaki.pl. Zobacz, gdzie możesz odebrać przysmaki ACANA dla psa za darmo!

Dlaczego warto (z)Łapać psie Smaki?

Ponieważ Twój pies zasługuje na to, co najlepsze!

Wiesz, że smakowite przysmaki nie muszą być pozbawione mięsa i pełne sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku czy konserwantów? My wiemy, że odpowiedzialne nagradzanie to zdrowe nagradzanie. Właśnie dlatego umożliwiamy Twojemu pupilowi zapoznanie się z przysmakami, które nie dość, że sprawią mu przyjemność, to pozytywnie wpłyną na jego kondycję. Zapewniamy, że dzięki ACANA Crunchy Treats dostarczysz pupilowi smaczną i zdrową przekąskę, bez dodatku zbóż i i sztucznych dodatków. Zapomnij więc o poczuciu winy i nagradzaj pupila z frajdą.

Przysmaki ACANA Crunchy Treats są odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Ze względu na monobiałkowość doskonale sprawdzają się u psów z wrażliwym układem trawiennym oraz alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. 

Stworzone z zaledwie 5 prostych składników, bogate w białko pochodzenia zwierzęcego (aż 85% z 33% białka surowego pochodzi ze składników zwierzęcych!*)

*Wartość przybliżona i pochodząca z nieprzetworzonego stanu składników.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress