Aneta Urbaniak

Promocja “NAGRADZAJ Z NAMI”!

nagradzaj-z-nami-promocja-meat-hit

W naszym sklepie on-line zawitała właśnie wyjątkowa promocja pod hasłem “NAGRADZAJ Z NAMI”!

Wiemy, jak ważne jest nagradzanie każdego psa. Wiemy, że najlepsze przysmaki, pełne dobroczynnych składników odżywczych i kuszące swym mięsnym aromatem stanowią wspaniałą przekąskę dla Waszych podopiecznych. Każdego dnia, każdy pies czyni choć jedną rzecz za którą warto mu podziękować – kocha Was.

Ideą, która przyświeca nam w tworzeniu mięsnych ciastek odpowiednich dla mięsożerców, jest chęć odpowiedzi na psią miłość. Adekwatnej do jej skali. Rozpieszczanie zdrowym ciastkiem to jeden z najsmaczniejszych i najzdrowszych sposobów, by podziękować psu za to, że jest naszym najlepszym przyjacielem. 

Mięsne ciastka MEAT HIT to także świetny motywator podczas wspólnej zabawy, treningów i rozmaitych aktywności ze swoim psem. Wierzymy, że motywowanie i nagradzanie psa, wzmacnia psio-ludzką relację. Wiemy, że każda z nich jest wyjątkowa. 

Dlatego też, od dzisiaj każdy Klient naszego sklepu kupując opakowanie karmy dla psów ACANA i ORIJEN o gramaturze 2 kg, otrzymuje możliwość nabycia w promocyjnej cenie 0,01 zł/szt. naszych wypiekanych w piecu ciastek MEAT HIT. Jednocześnie cena Jedzenia ACANA i ORIJEN zakupionego w ramach promocji, zostaje pomniejszona o wartość Ciastek MEAT HIT, czyli 0,01 zł. 

Jedzenie ACANA lub ORIJEN zakupione w promocji z Ciastkami stanowi zestaw. Pamiętajcie, że korzystając z oferty promocyjnej nie istnieje możliwość wyboru rodzaju ciastek, co oznacza, że formuły będą wysyłane losowo. Wszystkie produkty zakupione w ramach promocji nie podlegają zwrotowi. 

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. 

Regulamin Promocji “NAGRADZAJ Z NAMI” 2020

 

 

Wróć do listy aktualności