Emilia

Rusza 2 edycja konkursu Kanada od Kuchni

Czas płynie w niezwykłym tempie. Minął już rok od pierwszej edycji konkursu Kanada od Kuchni. Z wielką przyjemnością śledziliśmy rywalizację o szkolenie w samym sercu Champion Petfoods. 5 Wspaniałych laureatów konkursu zobaczyło jak powstaje Biolologicznie Odpowiednie Jedzenie ACANA i ORIJEN. Skąd pochodzą składniki – tym samym mieli szanse zrozumieć różnicę, która w istotny sposób odróżnia nas od innych producentów karm na rynku.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji konkursu pora na wyczekiwaną kolejną jej odsłonę. Dziś startujemy z drugą edycją konkursu Kanada od Kuchni. Zapraszamy na stronę www.kanadaodkuchni.pl – tam też znajdziecie kolejne etapy konkursu.

Lubisz podróżować? Marzysz o wyjątkowej ekspedycji w otoczeniu potęgi kanadyjskiej natury?  Chcesz poznać serce Kuchni Champion Petfoods w Albercie? Jesteś ciekaw skąd pochodzą składniki i jak przygotowywane jest jedzenie ACANA i ORIJEN? Chcesz zobaczyć Biologicznie Odpowiednią autentyczność na własne oczy? Marzysz o odkryciu dzikiej przyrody, krystalicznych rzekach i bezkresnych lasach Kanady?  Jesteś Partnerem Biznesowym Acana Polska? Jeśli na wszystkie pytania opowiedziałeś twierdząco – nie zwlekaj i weź udział w konkursie #KanadaOdKuchni2!

Zatem czekamy na Wasze zgłoszenia

Zapraszamy do zabawy sklepy zoologiczne z całej Polski, które współpracują z nami. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.kanadaodkuchni.pl  – warunki udziału są proste, należy:

  1. wypełnić formularz
  2. wymienić 200 pkt na platformie biznesowej b2b.acana.com.pl na wirtualny bilet do Kanaday
  3. wykonać zadania w określonym terminie.

Jury ACANA POLSKA bacznie będzie obserwować Uczestników, oceniać wykonane prze nich zadania. Finał konkursu to 14 sierpnia. Zatem jeszcze tego lata 5 Szczęśliwców będzie mogło odbyć podróż życia.

Planowany wylot do Kanady to 21 – 27 września 2019. 

Regulamin konkursu:_KanadaOdKuchni_2edycja

Zapraszamy do zabawy :)

 

Wróć do listy aktualności