Aneta Urbaniak

Zaczynamy #TydzieńZdrowegoUśmiechu!

tydzień-zdrowego-uśmiechu-z-whimzees-i-acana-polska

Nadchodzący lipiec rozpoczynamy najważniejszym* świętem w roku – Dniem Psa! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów coś wyjątkowego.

1 lipca rozpoczynamy #TydzieńZdrowegoUśmiechu podczas którego, aż do 7 lipca włącznie, Klienci naszego sklepu online mogą nabyć gryzaki dentystyczne WHIMZEES z rabatem w wysokości 15%. To doskonała okazja, aby zapoznać swojego pupila z wegetariańskimi, niskotłuszczowymi i niskokalorycznymi gryzakami. Gryzaki WHIMZEES pomogą zapewnić zdrowy uśmiech, a jednocześnie dostarczą mnóstwa zabawy. Jeśli Wasze psy nie znają jeszcze uroczych kształtów gryzaków, to nie istnieje lepszy moment na to zapoznanie. Dlaczego to takie ważne? Podawanie gryzaków dentystycznych to jeden z trzech kroków do pełni zdrowia zębów psa. Dzięki regularnej pielęgnacji jamy ustnej, możemy ustrzec naszych pupili przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Podczas samego Dnia Psa, tj, 1 lipca 2020 r., każde złożone zamówienie na psie produkty w naszym sklepie internetowym, generuje kolejną niespodziankę. Tego dnia podwajamy liczbę punktów w programie lojalnościowym PetBonus. Pamiętajcie, że punkty dublują się wyłącznie przy zamówieniach złożonych do końca dnia (do godziny 23.59)! 

Zadbajcie o uśmiechy własne i swoich psich kompanów. Nie tylko przez nadchodzący tydzień!

* Najważniejszym oczywiście zaraz po Dniu Kota.

Wróć do listy aktualności