Już wkrótce NOWE przysmaki ACANA Crunchy Treats! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Już wkrótce NOWE przysmaki ACANA Crunchy Treats!

Już wkrótce nowe przysmaki ACANA Treats Crunchy

Już wkrótce w naszym sklepie online pojawi się wy(sz)czekiwana NOWOŚĆ: przysmaki ACANA Crunchy Treats. Jesteśmy pewni, że przepyszne przysmaki dla psów każdej rasy i w każdym wieku zaskarbią sobie wiernych miłośników. Mamy przeczucie, że jednym z nich będzie Twój pies!

ACANA Crunchy Treats – nagradzanie pełne frajdy!

Nowe, wysokobiałkowe przysmaki ACANA zachwycą Twojego psa przede wszystkim fantastycznym smakiem. Ciebie zaś urzekną zdrowym i pożywnym składem! Tworzone z zaledwie 5 naturalnych składników, nowe przysmaki ACANA pozwolą Ci bez wyrzutów sumienia nagradzać i rozpieszczać swojego pupila. Idealne jako dowód miłości czy nagroda za doskonale wykonaną sztuczkę, nie obciążają żołądka Twojego psa.

Monobiałkowe przysmaki

Każda z czterech formuł przysmaków jest monobiałkowa. Oznacza to, że źródłem białka w każdej z receptur jest wyłącznie jeden gatunek mięsa. Co więcej, ten sam gatunek mięsa jest także źródłem tłuszczu! Nowe przysmaki ACANA sprawdzą się zatem także u psów z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi oraz psów z wrażliwymi układami trawiennymi. 

Bądź czujny/a! Już wkrótce w sprzedaży.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress