Światowy Dzień Zwierząt w Acana Polska - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Światowy Dzień Zwierząt w Acana Polska

Światowy Dzień Zwierząt w Acana Polska

Światowy Dzień Zwierząt corocznie przypada na 4 października. Święto to ustanowiono podczas konferencji ekologicznej we Florencji w 1931 r. Rozpoczyna ono również Światowy Tydzień Zwierząt, który potrwa do 10 października.

To czas w którym intensyfikowane są m.in. działania na rzecz poprawy warunków bytowych zwierząt, także tych przebywających w schroniskach. Dla nas to za mało! Dlatego cały październik w Acana Polska ogłaszamy MIESIĄCEM ZWIERZĄT ADOPTOWANYCH. W ten osobliwy sposób chcemy podkreślić, jak wiele zwierząt nadal dotyka problem bezdomności oraz traumatycznych doświadczeń wyniesionych z relacji z człowiekiem. Wiemy, jak bardzo zmienia się świadomość społeczna na temat potrzeb psów i kotów oraz jak wzrasta chęć tworzenia z nimi autentycznych, przyjacielskich relacji. Ten model więzi chcemy szczególnie promować. Dlatego w najbliższym miesiącu poznacie zwierzaki adoptowane przez zespół Acana Polska. Chcemy również poznać Waszych adoptowanych przyjaciół i niebawem stworzymy ku temu specjalną okazję. 

Tymczasem, dla uczczenia tego wyjątkowego dnia, zachęcamy subskrybentów i subskrybentki naszego newslettera do sprawdzenia skrzynki mailowej. Czeka tam na wiadomość z niespodzianką! ;) 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress