ACANA w TV już w święta! Poznaj kulisy - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

ACANA w TV już w święta! Poznaj kulisy

Reklama ACANA w telewizji

Dwa psy. ACANA. Kamera. I AKCJA! Śpieszymy z informacją, że już podczas świątecznego tygodnia zobaczysz w telewizji efekty pracy na planie reklamy jedzenia ACANA. Tymczasem zerknij zza kulis!

Główny bohater – nowe opakowanie jedzenia ACANA Ranchlans

Po zmianie ACANA Heritage w ACANA Dog i wizualną modyfikację opakowań, przyjdzie czas na ACANA Regionals, które stanie się ACANA Highest Protein. Uwielbianą przez psy formułę ACANA Ranchlans w nowej odsłonie, zobaczysz najpierw w roli bohatera naszego telewizyjnego spotu. Sprawdzisz w nim również, jakie składniki zmieniają się w znane Ci chrupki. 

Reklama ACANA RanchlandsReklama ACANA Ranchlands

 

 

 

 

Psie bohaterki – Aku i Tekla

W roli psich aktorek wystąpiły niezawodne Aku i Tekla, reprezentantki rasy border collie i zawodniczki obedience pod opieką Jagny Nowotarskiej. Wybór Aku i Tekli nie był przypadkowy. To wierne smakoszki jedzenia ACANA, które towarzyszy im w codziennej diecie. Smak ACANA Ranchlands urzekł je na tyle, że uwierzyliśmy w moc „pracy za karmę”! Nasze jedzenie okazało się wystarczającym motywatorem do zostania gwiazdami planu filmowego. Mimo wielu godzin pracy, dziewczyny dawały z siebie wszystko, czym zachwyciły ekipę filmującą.

Tekla w reklamie ACANA

Aku na planie reklamy ACANA

 

 

 

 

 

Czy dziewczyny spisały się na medal?

Emisja już od 25 grudnia 2021 r. Podziel się z nami swoimi wrażeniami po obejrzeniu spotu – w mailu lub wiadomości na Instagramie i Facebooku. Zawsze jesteśmy chętni poznać zdanie naszych Klientów. 

W końcu wszystko, co robimy, robimy dla Was – Miłośników Zwierząt – i Waszych pupili. 

Tekla na planie reklamy ACANA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress