Emilia

Twój pies ma nadwagę? Pomóż mu z ORIJEN Fit&Trim

Orijen dla psów z nadwagą

do aktualnosci 3

Wraz z biologicznie odpowiednimi udoskonaleniami w obrębie marek Champion Petfoods pojawiać się  będą również NOWOŚCI. Wśród nich nowy ORIJEN Fit&Trim, jest on liderem w kategorii karm dla psów z nadwagą. Zawiera 85% składników mięsnych: mięso drobiu chowanego na wolnym wybiegu, całe jaja ściółkowe oraz ryby poławiane w naturalnym środowisku. Wszystkie składniki pochodzą od zwierząt zaklasyfikowanych jako zdatne do spożycia przez ludzi.

Orijen dla psów z nadwagą

2/3 składników mięsnych są świeże a 1/3 jest delikatnie dehydratyzowana, zapewniając psom skoncentrowane źródło białka zwierzęcego, którego samo świeże mięso nie jest w stanie dostarczyć. Jedzenie ORIJEN jest bogate w odżywcze mięsa, organy i chrząstki w odpowiednich proporcjach. Odzwierciedla to naturalną dietę psów, dzięki czemu zbędna jest sztuczna suplementacja, jedynym dodatkiem jest Cynk.

Orijen dla psów z nadwagą

DLACZEGO ORIJEN FIT&TRIM?

ORIJEN przepełniony jest mięsem i nie zawiera glutenu i roślinnych koncentratów białkowych, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Aby zapewnić psu szczytową formę poziom węglowodanów ograniczyliśmy do 17%, a Ładunek Glikemiczny do 1.3. Dodatkowo, by wspierać utratę wagi, poziom tłuszczu ograniczyliśmy do 13%. Kwasy tłuszczowe DHA i EPA zawarte w ORIJEN Fit&Trim zapewniają zdrową skórę i piękną sierść. Natomiast wysoka zawartość dyni, dyni piżmowej i jabłek dodatkowo przyczynia się do zapewnienia uczucia sytości i wspiera procesy trawienne. ORIJEN Fit&Trim zawiera dodatek naturalnej L-Karnityny, która pomaga przekształcić tłuszcz w energię.

ORIJEN FIT & TRIM TO BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE O WYSOKIM POZIOMIE BIAŁKA, OGRANICZONEJ ILOŚCI WĘGLOWODANÓW I UNIKALNEJ KOMPOZYCJI WŁÓKIEN ORAZ BŁONNIKA POKARMOWEGO. IDEALNY WYBÓR DLA PSÓW Z NADWAGĄ. TERAZ DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY. Naszych Partnerów Biznesowych zapraszamy do kontaktów z Działem Obsługi Klienta.

 

Wróć do listy aktualności