Emilia

ORIJEN Puppy dla czworonożnych maluchów

ORIJEN Puppy

Czerwiec rozpoczęliśmy Dniem Dziecka, a ORIJEN pomyślał o psich dzieciakach! To nowa udoskonalona receptura ORIJEN Puppy dedykowana dla szczeniąt wszystkich ras, zgodna z ideą Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia. Zadbaliśmy o to, by nasze karmy dostarczały młodym psom pełnowartościowe składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju. ORIJEN Puppy w nowej odsłonie jest już dostępny w sprzedaży!

ORIJEN Puppy

Sięgając po karmę dla Twojego szczeniaka zadaj sobie 3 mięsne pytania:

1.    Ile jest w niej mięsa?

2.    Jak dużo świeżego mięsa zawiera w swoim składzie?

3.    Jaka jest w niej różnorodność mięs?

Ile świeżego mięsa

Chcesz wiedzieć co znajduje się w żółtym worku?

– Teraz jest w nim jeszcze więcej mięsa — 85% składu ORIJEN Puppy.

– Aż 2/3 składników mięsnych jest świeżych lub surowych, a 1/3 składników mięsnych jest delikatnie dehydratyzowana.

– W recepturze ORIJEN Puppy zastosowano różnorodne składniki mięsne, takie jak: drób z wolnego wybiegu, całe jaja, ryby poławiane w ich naturalnym środowisku.

– Skład ORIJEN Puppy jest oparty o formułę WholePrey™, dzięki której sztuczna suplementacja jest zbędna.

Nowy ORIJEN Puppy

Źródłem witamin oraz związków mineralnych są dobroczynne warzywa, owoce i zioła. Nowa receptura została wzbogacona o jeszcze więcej naturalnych składników, m.in. zawierające flawonoidy jagody Saskatoon, stosowane przez kanadyjskich Indian Kri, wspomagające układ pokarmowy ostropest plamisty i kurkuma. Wszystkie składniki zawarte w karmach ORIJEN pochodzącą z regionów Kanady i są dostarczane przez naszych sprawdzonych i zaufanych dostawców – farmerów i rybaków.

Twój szczeniak jest mięsożercą więc wybierz dla niego Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ORIJEN Puppy idealne dla jego wilczej natury!

Wróć do listy aktualności