Aneta Urbaniak

Tylko w Dzień Ziemi kompostowalne akcesoria za 39 zł!

Dzień Ziemi z Earth Rated

Miesiąc Ratowania Planety ma dziś swój punkt kulminacyjny! Od ponad 50 lat na świecie i od ponad 30 lat w Polsce, obchodzimy Dzień Ziemi. Niezmiennie wierzymy, że każdy z nas może przysłużyć się Matce Naturze. Jak może zrobić to miłośnik zwierząt? Między innymi decydując się na ekologiczne akcesoria dla pupila! Dzięki nim może dbać o środowisko.

Dlatego – w Dzień Ziemi – chcemy zachęcić Cię do wzniesienia się na wyżyny dbania o środowisko. Dziś bezsprzecznie możesz zostać ekobohaterem dla swojego psa lub kota. Wiesz jak? Zdobywając w naszym sklepie online kompostowalne akcesoria, w dodatku za jedyne 39 zł!

W jaki sposób możesz to zrobić? Wystarczy, że zakupisz woreczki kompostowalne 4×15 szt. marki Earth Rated, a chusteczki kompostowalne Earth Rated (o wartości 39 zł) otrzymasz za 1 zł. Co więcej, cenę woreczków pomniejszymy o 1 zł! To oznacza, że w cenie jednego produktu otrzymasz dwa o równoważnej wartości! 

Dzień Ziemi z kompostowalnymi akcesoriami Earth Rated w Acana PolskaOba produkty posiadają certyfikat kompostowalności, ponieważ woreczki stworzone są ze skrobi roślinnej. To oznacza, że ulegają całkowitej degradacji w ciągu 1 roku – “zjadają” je bakterie glebowe. Z kolei chusteczki wykonane są z włókien wiskozowych. W ich składzie nie znajdziesz alkoholu, parabenów i silikonów. Sprawia to, że są w pełni bezpieczne dla Twojego pupila. Doskonale sprawdzają się nie tylko do czyszczenia łap, ale także miejscowych zabrudzeń na sierści czy okolic po ogonem.

Oferta specjalna obowiązuje wyłącznie w Dzień Ziemi, tj. 22.04.2021 r. od godz. 10.00 do wyczerpania asortymentu objętego promocją. Pamiętaj, że liczba chusteczek kompostowalnych Earth Rated przeznaczonych na realizację promocji jest ograniczona

Przeczytaj koniecznie Regulamin Promocji Dzień Ziemi z kompostowalnymi akcesoriami Earth Rated i widzimy się w sklepie! Nie przegap okazji na bycie ekobohaterem!

Wróć do listy aktualności