Aneta Urbaniak

Dlaczego warto mieć woreczki na spacerze z psem?

Woreczki na psie kupy. Dlaczego warto mieć woreczki na spacerze?

Wiesz, że woreczki na psie kupy przydają się bardziej, niż mogłoby się wydawać? Jeśli należysz do grona sceptyków, którzy sądzą, że to nadmierna fanaberia, pozwól nam się zaskoczyć. Spróbujemy Cię przekonać, dlaczego ZAWSZE warto mieć woreczki na spacerze z psem. Nie tylko dla potrzeb Twojego psa!

Warto mieć woreczki na spacerze…

1. … aby nie było kupy wstydu!

To najbardziej oczywista funkcjonalność woreczków EARTH RATED: sprzątanie odchodów po swoim psie. Woreczki na kupy są obowiązkowym wyposażeniem każdego świadomego opiekuna zwierząt, troszczącego się o zdrowie pupila oraz środowisko naturalne. Bezpieczne zbieranie odchodów po psie to dziś powód do dumy, a zostawianie nieczystości – do wstydu. 

Na spacer wybieraj się z etui doczepionym do smyczy, aby mieć pewność, że woreczki są na swoim miejscu. Przed każdym wyjściem upewnij się, czy rolka umieszczona w etui nie świeci pustkami. Nawet jeśli został na niej jeden woreczek, rozważ zabranie kolejnej rolki. Psie układy trawienne potrafią płatać figle. Dobrze być zabezpieczonym na wypadek nadprogramowej kupy psa. 

2. … aby poratować innego psiarza!

Dodatkowe woreczki warto mieć także po to, aby poratować innego opiekuna pupila, który sam o tym nie pomyślał. Życzliwość i wsparcie jest zawsze modne! Zamiast od razu oceniać, może warto podejść i zaproponować woreczek do użytku? Czasem powodem nieposprzątania po psie jest brak takiej możliwości, spowodowany zwykłym roztargnieniem. Jeśli możesz temu zapobiec, warto to robić! Ostatecznie chodzi przecież o czystą, wspólną przestrzeń

3. … aby osłonić przed deszczem smartfona!

Zaczęło padać, a Ty w bluzie bez kieszeni? Spacery potrafią przybrać nieoczekiwany bieg wydarzeń. Zamiast w panice pędzić z pupilem do domu, martwiąc się o swojego smartfona lub inny sprzęt elektroniczny, wyjmij z etui woreczek! Z powodzeniem możesz wykorzystać go jako tymczasową osłonę od deszczu dla przedmiotów, które powinny unikać kontaktu z wodą. To naprawdę bardzo przydatne!

4. … aby zachować bezpieczeństwo i higienę!

Gdy w plecaku nie masz preparatu do dezynfekcji (lub rękawic jednorazowych), a przed Tobą perspektywa dotykania wielu potencjalnie zanieczyszczonych przedmiotów, wykorzystaj woreczek EARTH RATED. Dzięki pojemnym rozmiarom woreczka zmieścisz dłoń w jego wnętrzu. Bez problemu użyjesz go jako rękawiczkę. Bezpiecznie możesz dotykać klamki drzwi, przyciski domofonu czy w windzie. To wyjątkowo przydatna funkcja zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa. 

Masz inne pomysły na nieoczywiste wykorzystanie woreczków EARTH RATED?

Koniecznie podziel się z nami na Facebooku i Instagramie wysyłając wiadomość prywatną lub oznaczając nas na zdjęciu/filmiku (także w relacji!).

Wróć do listy aktualności