Aneta Urbaniak

NOWOŚĆ! Poznaj chusteczki kompostowalne EARTH RATED

Nowość! Chusteczki kompostowalne EARTH RATED dla psów i kotów już dostępne!

Wiesz, na jaki spacer ma ochotę Twój pies? Bo my wiemy! Na ten, który uwzględnia eksplorację lasu, biegowe szaleństwo po okolicznych polach, przeciskanie się przez największe kępy krzaków zwieńczone spektakularnym skokiem do okolicznego stawu! Taki spacer może skończyć się domową kąpielą… Ale nie musi! Częste kąpiele to nic z listy marzeń Twojego pupila – my o tym wiemy! I właśnie dlatego w naszym sklepie czeka na Ciebie i Twojego psa wyjątkowo praktyczna nowość – chusteczki kompostowalne EARTH RATED. 

Po co psu chusteczki?

Z perspektywy psa? Pewnie po nic. Ale Tobie zdecydowanie mogą się przydać, jeśli wykazujesz minimum szacunku dla swojego dywanu, kanapy i podłogi ;-)

Chusteczki kompostowalne EARTH RATED – wyjątkowe zalety

W końcu możesz sięgać po chusteczki ulegające rozkładowi i zwiększać swój poziom ekobohaterstwa. Chusteczki kompostowalne EARTH RATED są przede wszystkim wegańskie i hipoalergiczne! Doskonale nadają się do pielęgnacji psich (i kocich!) łapek dzięki delikatnej formule. Skład chusteczek pozbawiony jest drażniącego alkoholu oraz potencjalne alergennych parabenów i siarczanów. Na Twojego pupila czeka przyjemny dotyk nawilżającego masła shea, aloesu i rumianku.

Korzystaj z chusteczek EARTH RATED, aby:

  • z łatwością dbać o czystość przestrzeni mieszkalnej, samochodu, przyczepy kempingowej czy namiotu – wiemy, jak trudne to bywa żyjąc z pupilem!
  • nawilżać łapki narażone każdego dnia na wysuszenia, popękania i podrażnienia – szczególnie zimą!
  • usuwać z łapek zwierzaka bakterie promieniowców, bakterie drożdżowe i larwy pasożytów – mogą być niebezpieczne dla Ciebie i Twoich pozostałych pupili!
  • oszczędzać pupilowi częstych kąpieli! :-) 

Chusteczki kompostowalne EARTH RATED znajdziesz w naszym sklepie online w dwóch wersjach zapachowych:

Te chusteczki naprawdę przydadzą się wszędzie!

W domu tuż przy drzwiach wejściowych, aby szybko uporać się z brudem po porannym spacerze. W samochodzie, do użycia zanim psiak zajmie swoje miejsce na macie transportowej. I w podróżnym plecaku na każdej Waszej wycieczce. 

Wybierz odpowiednie dla Ciebie i Twojego pupila chusteczki kompostowalne i razem pożegnajcie problem brudnych łapek! Dbanie o wspólną przestrzeń i utrzymanie pupila w czystości nigdy nie było, tak łatwe. A przy tym, tak ekologiczne!

 

Wróć do listy aktualności