Jak wybrać odpowiednie woreczki na psie odchody? - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Jak wybrać odpowiednie woreczki na psie odchody?

woreczki-earth-rated

Wiosna w pełni. Radosny humor towarzyszący spacerom po okolicznych parkach zaburzyć może tylko jedno. Wdepnięcie w NIĄ. Psią kupę. Niech pierwszy rzuci kamieniem, komu nigdy nie zdarzyło się w myślach przekląć psa, który pozostawił w przyrodzie mało wdzięczną niespodziankę! Nie pies jest jednak tutaj winny, lecz niesprzątający po nim człowiek. Dziś podpowiadamy, jak sprawić, by nikt nigdy nie przeklął z takiego powodu właśnie Ciebie. Recepta jest niezwykle prosta: musisz tylko wiedzieć, jak wybrać odpowiednie woreczki na psie odchody!

Po co mi woreczki na psie odchody?

Żeby sprzątać. 

I na tym można byłoby zakończyć, bo to jedyna słuszna odpowiedź. Przypomnijmy jednak, że sprzątanie po psie jest obowiązkiem każdego, kto tego psa posiada. Poza tym jest przejawem postawy proekologicznej, bo sprzątanie psich nieczystości, to także dbanie o środowisko naturalne.

Jakie woreczki na psie odchody będą dla mnie odpowiednie?

Tak, dla Ciebie. Bo to w końcu Ty sprzątasz, a nie Twój pies. (A szkoda, pomyślałeś.)

Aby wybrać woreczki idealne dla Ciebie musisz tylko określić, którym typem jesteś.

Typ wrażliwiec

Gdy wrażliwiec widzi kupę, robi mu się słabo. Nic na to nie poradzi. Gdy jego pies w tajemniczy sposób wyznaczy już odpowiednie miejsce, wrażliwiec wie, co się kroi i szybko odwraca głowę. Wątpliwie przyjemny zapach również zbyt mocno drażni jego wysublimowane nozdrza. Najważniejsze dla niego to ochrona nosa. Dlatego wrażliwiec wybiera woreczki o przyjemnym zapachu lawendy skutecznie neutralizującym woń odchodów. Gdy zapach znika, dumnie realizuje swą powinność.

Typ twardziel

Dla twardziela kupa jest jak chleb – w sensie, że powszechna. Nie ma marudzenia, że nieprzyjemnie pachnie. Twardziel zniesie wszystko. Znajomi zapraszają go, żeby sprzątał kuwety ich kotów i klatki chomików. Dla twardziela to żaden problem. Niektórzy zastawiają się, czy jego zmysł węchu działa prawidłowo, ale twardziel się tym nie przejmuje. Twardziel wybierze woreczki, które… już niebawem pojawią się w naszym sklepie! Bo twardziel wie, że na najlepiej dopasowane do siebie rzeczy warto poczekać!

Typ ekobohater

Chociaż i wrażliwiec, i twardziel wybierając woreczki Earth Rated dbają o środowisko, to w przypadku ekobohatera mówimy o wyższym stopniu ochrony środowiska. Dla ekobohatera ograniczenie zużycia plastiku jest naprawdę ważne. Ekobohater chce, aby jego woreczki wykonano ze skrobi roślinnej, a dzięki temu były biodegradowalne. Chce również móc utylizować je w kompostowaniach przyjmujących odchody zwierząt domowych. Dlatego ekobohater wybiera woreczki kompostowalne.

Dopasowałeś do siebie typ? Teraz tylko wybierz odpowiednie woreczki (albo poczekaj na nadchodzącą nowość dla Twardzieli) i rozpocznij przygodę oswajania sprzątania po psie!

Zapisz się do newslettera

  • Otrzymaj 12% rabatu na pierwsze zakupy!
  • Bądź zawsze na bieżąco!
  • Nie przegap nowych treści

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress