Marysia Milczarek

Sprawdzone sposoby na zabawę z psem w domu!

Czas epidemii to moment, w którym jeśli to tylko możliwe najlepiej pozostać w domu. To czas trudny nie tylko dla nas, ale także dla naszych czworonożnych pupili. Jak zająć ich w tym czasie, gdy spacery należy ograniczyć do minimum? Mamy dla Was kilka pomysłów na sprawdzone zabawy z Waszymi psiakami! 

JEDZENIE 

Zapasy zapasami, jednak w trakcie tych dni, które spędzamy głównie w domu, należy pamiętać o tym, żeby nie przekarmiać naszych czworonożnych przyjaciół. Ich zapotrzebowanie na energię będzie znacznie mniejsze jeśli będą leżały większość dnia na kanapie, a spacery będą ograniczały się do kółka wokół bloku. Dlatego dostosuj dzienną dawkę jedzenia do aktualnego poziomu aktywności Twojego psa. O tym jak prawidłowo dawkować Biologicznie Odpowiednie Jedzenie pisaliśmy tutaj

PRZYSMAKI 

Ale co zrobić, gdy nasz piesek tak ładnie prosi? Znajdź alternatywne zamienniki psich, tłustych przysmaków. Nasze gryzaki dentystyczne WHIMZEES idealnie sprawdzą się w tym czasie. To hipoalergiczne, wegetariańskie oraz niskotłuszczowe gryzaki stworzone z naturalnych składników, które Twój pies pokocha! Ich idealna konsystencja oraz unikatowe kształty gwarantują dłuższy czas gryzienia i żucia. 

WSPÓLNE ZABAWY Z PSEM

To idealny czas na to, aby powiększyć więź ze swoim psem. Możesz nauczyć go nowych sztuczek, pobawić się zabawkami. To odpowiednia chwila, aby stworzyć dla niego nowe zabawki edukacyjne z rzeczy, które masz w domu. Aby stworzyć własnoręczne zabawki, w których ukryjesz psie przysmaki, wystarczy Ci stary ręcznik, w który zawiniesz psią karmę, czy papierowe rolki papieru włożone do pudełka po butach, w których rozrzucisz przysmaki. To tylko przykłady, wszystko zależy od tego, co masz w domu i na jaki pomysł wpadniesz! 

NASZE ZABAWKI JOLLY PETS 

Dobrym pomysłem będzie również wspólna zabawa z psem. Możesz do tego wykorzystać nasze zabawki JOLLY PETS. Ogromna różnorodność zabawek JOLLY sprawi, że każdy znajdzie zabawkę idealną dla jego psa! 

GRYZAKI JOLLY PETS

Nasze gryzaki JOLLY PETS to niesamowicie wytrzymałe zabawki, które możesz napełnić jedzeniem, dzięki czemu Twój psiak będzie mieć zajęcie na dłuższy czas. Dostępne w kilku kształtach takich jak oponka, gruszka, kokardka oraz piłka, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadać Twojemu pupilowi, w końcu to Ty znasz go najlepiej! Dodatkowo nasze gryzaki można myć w zmywarce, dzięki czemu możesz być spokojny o czystość zabawek swojego psa. 

PISZCZAKI JOLLY PETS

Twój pies lubi się przeciągać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie nasze Piszczaki JOLLY PETS! To sześć zabawnych zwierzaków wykonanych z wytrzymałego nylonu balistycznego ze splecionym sznurem. Ich wystające elementy, piszczałka zapewnią Twojemu psu urozmaiconą zabawę przez cały dzień! Możesz bez problemu wykorzystać ją do przeciągania się ze swoim psem, Piszczaki dobrze sprawdzą się również w samodzielnej zabawie psa! Poznaj nasze rodzaje Piszczaków: żyrafa, zebra, aligator, iguana, kaczka oraz pingwin.  

W naszej ofercie JOLLY PETS znajdziecie jeszcze więcej rodzajów zabawek, w celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do naszego sklepu internetowego ACANA.

Mamy nadzieję, że kreatywnie spędzicie ten czas w swoich domach, a pomysły na zabawę w ten czas pozwolą Wam na pogłębienie więzi z Waszymi pupilami! 

Wróć do listy aktualności