Emilia

Świętuj z nami Dzień Psa

Acana

Doskonale wiemy, co jest potrzebne aby psy miały szczęśliwe życie. Ten jeden dzień w roku, gdy obchodzimy ich święto, to mała wisienka na torcie. Nam zależy aby Dzień Psa był każdego dnia, choć dziś sam możesz sprawić, aby był szczególny.

Dzień, jak każdy inny?

Jak to zrobić? Rankiem spora porcja przytulania i małe droczenie, ulubionym szarpakiem Jolly Pets. Koniecznie spacer, gdy jeszcze rosa na trawie. Mały bieg polną dróżką. Pamiętajcie jednak, aby zabrać ze sobą dyskretne woreczki Earth Rated. Pomogą Wam zadbać o komfort spacerów, bez narażenia na wdepnięcie w psią kupę i jednocześnie ochronić środowisko naturalne przed milionami bakterii zawarty w psich odchodach.

Zdrowa dieta w psiej misce

Zaraz po spacerze dźwięk chrupek wsypywany do psiej miski, który jest najpiękniejszą poranną melodią dla Twojego Towarzysza. Wiesz dobrze, że musi to być Biologicznie Odpowiednie Jedzenie. Dlaczego? Bo Twój pies to mięsożerca, niezależnie czy to Samojed, Bull Terier czy Maltańczyk. My zaś wiemy, że jego zdrowie jest dla Ciebie ważne i unikasz karm z kukurydzą, ziemniakami, konserwantami i mączkami niewiadomego pochodzenia, które sprytnie próbują udawać mięso. Twój Pies doceni walory smakowe jedzenia opartego na formule WholePrey.

Dlatego tak chętnie sięgasz po Jedzenie ORIJEN i ACANA. A my wiem, że skoro go kochasz, świadomie wybierasz karmę na sklepowych półka. Dziś dziękujemy Ci za ten wybór.

Spędź dziś ze swoim Psem możliwie najwięcej czasu. Może pora na wspólną wyprawę do lasu albo nad wodę?  Pamiętaj by zawsze mieć na nim kontrolę spacerując – tutaj nieocenione będą szelki Patento Pet.

Świętuj z nami!

Dziś w szczególny sposób chcemy pomóc Wam uczcić ten dzień. Zakupy w naszym sklepie będziemy premiować upominkami. Kupując Jedzenie ORIJEN lub ACANA w naszym sklepie za kwotę do 299 zł brutto otrzymasz od nas ciastka Meat Hit Vigor. Zakupy za kwotę przekraczającą 300 zł nagrodzimy zabawką Jolly Pets i zestawem upominków. Zapoznaj się z regulaminem i świętuj z nami dzień psa.

Regulamin akcji z okazji dnia psa_2019

 

Wróć do listy aktualności