Aneta Urbaniak

Ulepszona ACANA dla kota już dostępna!

Ulepszona ACANA dla kotów już w sprzedaży

Ulepszona ACANA dla kota już dostępna w naszym sklepie online! To oznacza, że już od dziś Twój mruczący przyjaciel może rozsmakować się w udoskonalonych recepturach Wild Prairie, Grasslands oraz Pacifica, bogatych w białko ze świeżych i surowych składników. 

Co Jedzenie ACANA dostarcza Twojemu kotu? Nie tylko wartościowego białka, ale także wyjątkowego smaku. Jest więc dokładnie tym, czego koty pragną! Każda z ulepszonych formuł zawiera aż 75% składników mięsnych pochodzących od zwierząt małych gatunków:

  • drobiu z wolnego wybiegu,
  • i świeżych, słonowodnych ryb.

We wszystkich formułach trzy pierwsze składniki są świeże lub surowe. Co więcej dokładnie taka jest aż połowa (!) składników! Wraz z jedzeniem ACANA dla kota dostarczasz swojemu przyjacielowi bogactwa mięsa mięśniowego, organów, chrząstek i kości w proporcjach WholePrey. Dodatek liofilizowanej wątroby jeszcze bardziej podkręca naturalny i pożądany przez koty smak. Dzięki temu otrzymują od nas zbilansowany, kompletny i przepyszny posiłek, bez dodatku zbóż. 

Składniki Smallprey

Zastanawiasz się, co upoluje Twój domowy drapieżnik w nowej odsłonie jedzenia ACANA? Postawiliśmy na zwierzęta małych gatunków – dokładnie takie, na jakie polowali jego przodkowie na wolności. Dlatego w ulepszonych formułach obecne są nowe gatunki mięs, jak przepiórka czy białoryby. 

ACANA Wild Prairiekurczak, indyk, śledź, jaja, białoryby, pstrąg
ACANA Grasslandskurczak, kaczka, indyk, jaja, białoryby, przepiórka
ACANA Pacificaśledź, makrela, flądra, morszczuk, błękitek, flądra, karmazyn

Ulepszone formuły są obecnie dostępne w naszym sklepie online w opakowaniach 1,8 kg.

Kolejne gramatury będą pojawiać się w sprzedaży systematycznie.  

Opakowania dotychczasowej linii ACANA Regionals Cat dostępne będą do wyczerpania asortymentu. 

Wróć do listy aktualności