Ważny komunikat | Blog Acana Polska

Aktualności

Emilia

Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach mamy  do czynienia z bardzo dużym napływem zamówień. Pragniemy poinformować, że czas ich realizacji uległ wydłużeniu. Pracujemy z dużą intensywnością, aby w tym niespokojnym czasie zagrożenia epidemicznego, dostarczyć do wszystkich Państwa zamówione produkty. Prosimy o wyrozumiałość z powodu występujących opóźnień.

W związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z koronawirusem w Polsce pragniemy jednocześnie zapewnić, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych partnerów biznesowych, klientów indywidualnych i pracowników. Dlatego stosujemy wzmożone środki ostrożności.

Podjęliśmy działania zapobiegawcze w trosce  o bezpieczeństwo. Zachowujemy szczególną ostrożność podczas codziennej pracy. Wśród nich są m.in. wytyczne dotyczące ograniczenia kontaktu fizycznego np. poprzez niepodawanie dłoni na przywitanie,  ograniczenie kontaktów, szczególną dezynfekcję, specjalne wydzielone strefy odbioru i nadawania przesyłek.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.

Z wyrazami szacunku,

Acana Polska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).