Emilia

Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach mamy  do czynienia z bardzo dużym napływem zamówień. Pragniemy poinformować, że czas ich realizacji uległ wydłużeniu. Pracujemy z dużą intensywnością, aby w tym niespokojnym czasie zagrożenia epidemicznego, dostarczyć do wszystkich Państwa zamówione produkty. Prosimy o wyrozumiałość z powodu występujących opóźnień.

W związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z koronawirusem w Polsce pragniemy jednocześnie zapewnić, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych partnerów biznesowych, klientów indywidualnych i pracowników. Dlatego stosujemy wzmożone środki ostrożności.

Podjęliśmy działania zapobiegawcze w trosce  o bezpieczeństwo. Zachowujemy szczególną ostrożność podczas codziennej pracy. Wśród nich są m.in. wytyczne dotyczące ograniczenia kontaktu fizycznego np. poprzez niepodawanie dłoni na przywitanie,  ograniczenie kontaktów, szczególną dezynfekcję, specjalne wydzielone strefy odbioru i nadawania przesyłek.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.

Z wyrazami szacunku,

Acana Polska

Wróć do listy aktualności