Aneta Urbaniak

Nowość dla szczeniąt! WHIMZEES Puppy już dostępne

nowość-whimzees-puppy-gryzaki-dentystyczne-dla-szczeniąt

Wiemy, jak wielu z Was na to czekało! W końcu na zapoznanie psa z gryzakami dentystycznymi WHIMZEES nie trzeba czekać do ukończenia przez niego 9. miesiąca życia! Z nieskrywaną radością przedstawiamy Wam WHIMZEES Puppy – gryzaki dentystyczne odpowiednie już od 3. miesiąca życia!

Kto choć raz posiadał psa od szczenięcia, doskonale wie, jak trudny jest to czas dla ludzkich rąk, wyposażenia mieszkania oraz przedmiotów codziennego użytku ;-) Gryzienie jednak nie jest niczym dziwnym! Szczenięta muszą gryźć i żuć tak, jak muszą robić to dorosłe psie osobniki. To naturalna potrzeba gatunkowa każdego psa, która musi być realizowana. O ile w przypadku dorosłych psów mamy ogrom możliwości gryzaków, o tyle oferta gryzaków dla szczeniąt jest znacznie skromniejsza. 

Ale to przecież szczenięta zmieniają zęby mleczne na stałe i ich potrzeba gryzienia staje się niemalże nie do okiełznania! Dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom psów-dzieciaków i oczekiwaniom ich opiekunów. Oferujemy Wam gryzaki dentystyczne, które doskonale wesprą proces wymiany zębów, zajmą energicznego szczeniaka, wzbogacą jego środowisko, a przy tym doskonale wypracują rutynę niezbędną na każdym etapie życia psa – pielęgnację jamy ustnej!

Co skrywa się w WHIMZEES Puppy?

Podobnie, jak gryzaki WHIMZEES przeznaczone dla nieco starszych psów, wersja Puppy również składa się wyłącznie z naturalnych składników. W składzie WHIMZEES Puppy nie ma zbóż, glutenu ani składników GMO. Co zatem jest? 

  • Lekkostrawna i bezglutenowa skrobia ziemniaczana będąca doskonałym źródłem energii.
  • Zwiększająca smakowitość gliceryna, odpowiedzialna za zachowanie wilgotności.
  • Sproszkowana celuloza będąca czystą formą błonnika pokarmowego świetnie regulująca pracę przewodu pokarmowego.
  • Pełna minerałów i witamin z grupy B lecytyna.
  • Drożdże dbające o zdrową sierść i proces trawienia dzięki potędze witamin z grupy B i aminokwasów. 
  • Bezglutenowy ekstrakt słodowy poprawiający metabolizm, napięcie mięśniowe i wzmacniający rosnące kości. 
  • Wapń – aby jeszcze bardziej wspierać formowanie się szkieletu kostnego Twojego szczeniaka!

Gryzaki dentystyczne WHIMZEES Puppy możesz podawać pupilowi z czystym sumieniem! Są lekkostrawne i niskotłuszczowe. Nie powodują utrudnień w pracy przewodu pokarmowego, dzięki czemu mogą na stałe zagościć w diecie Twojego nowego domownika. Doskonale redukują przyrost kamienia nazębnego i płytki nazębnej, wspierają proces wymiany zębów i masują dziąsła. Ich konsystencja została dostosowana do delikatnych zębów i dziąseł, dostarczając szczeniakom mnóstwo radości przy realizacji funkcji dbania o jamę ustną. 

Właściwy rozmiar gryzaka dla szczeniaka!

Dla Twojego pupila oferujemy gryzaki w dwóch rozmiarach. Od rozmiaru uzależniona jest liczba sztuk w opakowaniu:

Dobre nawyki od dzieciństwa to recepta na zdrowy i szczęśliwy uśmiech przez całe życie! 

Wróć do listy aktualności