Aneta Urbaniak

Przywitaj WHIMZEES Week Pack

nowość-na-każdy-tydzień-whimzees-week-pack

Do naszego sklepu online zawitały właśnie znane gryzaki dentystyczne WHIMZEES w nowej odsłonie. Znajdująca się w opakowaniach liczba gryzaków zapewnia – w zależności od wagi psa – tygodniową lub dwutygodniową porcję pielęgnacji jamy ustnej naszych czworonożnych, psich przyjaciół. A także dobrej zabawy!

Od dziś każdy tydzień może być #TygodniemZdrowegoUśmiechu!

WHIMZEES Week Pack to pełen tydzień (dla psów o wadze 12-18 kg) lub dwa tygodnie (dla psów o wadze 7-12 kg) czyszczenia zębów przez Twojego pupila. Dzięki WHIMZEES Week Pack masz pewność, że podczas tego okresu Twojemu psu nie zabraknie “szczoteczki i pasty”, by mógł olśniewać radosnym i czystym uśmiechem. Wszystko, co znajdziesz w składzie gryzaków WHIMZEES Week Pack, jest tym samym dobrem natury, które znajdowałeś w dotychczasowych opakowaniach.

Gryzaki są wolne od zbóż i glutenu, wegetariańskie, a przy tym niskokaloryczne i niskotłuszczowe. Dzięki temu, możesz być pewien, że codzienna dawka pielęgnacji zębów nie wzbogaci Twojego psa o dodatkowe kilogramy. Nie spowoduje także problemów trawiennych. Dlatego możesz być spokojny o wagę i zdrowie swojego pupila. 

Gryzaki spakowane w wygodne i poręczne Week Pack’i świetnie sprawdzą się np. na wakacyjny wyjazd z psem. To doskonały sposób na wypracowanie nawyku codziennego podawania psu gryzaka dentystycznego. Warto zaprzyjaźnić się z taką praktyką, aby w pełni dbać o stan zdrowia jego jamy ustnej. Czyszcząc regularnie zęby swojemu psu przyczyniasz się do redukcji zagrożenia poważnymi chorobami, zagrażającymi jego zdrowiu i życiu. 

Dbaj o zęby pupila przez cały tydzień – w każdy tydzień!

Gryzaki WHIMZEES w kompaktowych Week Pack’ach dostępne są w dwóch kształtach i rozmiarach:

  • Stixy w rozmiarze S oraz M,
  • Szczoteczki w rozmiarze S oraz M

Zdrowy uśmiech to szczęśliwy uśmiech. Nie zwlekaj z jego pielęgnacją.

Wróć do listy aktualności