Aneta Urbaniak

Woreczki bezzapachowe EARTH RATED już w naszym sklepie!

nowe-woreczki-bezzapachowe-earth-rated

Do znanych i lubianych przez Klientów woreczków na psie odchody marki EARTH RATED dołączyła właśnie wersja bezzapachowa. Poznaj ultra wytrzymałe i przyjazne środowisku woreczki bezzapachowe!

Podobnie, jak ich lawendowa wersja, bezzapachowe woreczki EARTH RATED ulegają szybkiej degradacji – w zależności od warunków środowiskowych od kilku tygodni do dwóch lat. To wszystko, dzięki zastosowanej technologii produkcji EPI. Zawarty w woreczkach pro-degradant TDPA katalizuje i przyśpiesza degradację chemiczną dużych cząstek polimerowych.

Co istotne, proces rozkładu woreczków nie generuje szkodliwych dla środowiska pozostałości, dlatego wybierając woreczki EARTH RATED, dbasz o środowisko naturalne!

Bezzapachową wersję woreczków polecamy wszystkim, którzy nie przepadają za intensywnymi zapachami tego typu produktów. Równie dobrze sprawdzą się wśród miłośników zwierząt, którzy z przyczyn zdrowotnych pupila, ściśle monitorują jakość jego odchodów. 

Woreczki bezzapachowe EARTH RATED dostępne są w naszym sklepie:

Woreczki bezzapachowe są pojemne i szczelne. W związku z tym nie musisz obawiać się, że rozerwą się w trakcie spaceru z Twoim pupilem. Ich używanie zapewnia Miłośnikom Zwierząt bezpieczeństwo i komfortowe warunki zabawy w miejscach publicznych. 

Bez wątpienia psie odchody stanowią poważne zagrożenie dla życia ludzi i innych zwierząt. Wynika to z faktu, że zawierają niebezpieczne dla organizmów żywych pasożyty i bakterie, m.in. salmonelli, tasiemca i E-coli. Sprzątając po swoim psie, dbasz o więc zdrowie wszystkich miłośników zwierząt i ich pupili. Ta niezbyt przyjemna czynność staje się coraz łatwiejsza. Dziś sprzątanie psich odchodów może być proste, bezpieczne i komfortowe.

Wypróbuj woreczki EARTH RATED i przekonaj się sam, jak szybko wyczerpie się Twoja paleta dotychczasowych wymówek!

Wróć do listy aktualności