Emilia

Nowy ORIJEN nadchodzi….

Nasze Jedzenie. Nasze Kuchnie. Nasze Innowacje

Champion Petfoods jest nagradzanym twórcą jedzenia dla zwierząt. Miłośnicy zwierząt ufają nam już ponad ćwierć wieku.

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych formuł. Po serii Biologicznie Odpowiednich udoskonaleń w obrębie jedzenia ACANA pora na nową odsłonę marki ORIJEN.  Nasza filozofia BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIEGO żywienia stworzyła nową klasę karm, które odzwierciedlają naturalną dietę psów i kotów, opartą na świeżym mięsie i białku zwierzęcym.

ORIJEN jest najpełniejszym wyrazem naszego zobowiązania do tworzenia  Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ze świeżych regionalnych składników. Zaufali mu miłośnicy zwierząt na całym świecie.

Karmy ORIJEN są niezrównane pod względem zawartości różnorodnych składników mięsnych jak drób w wolnego wybiegu, całe jaja, czerwone mięso i poławiane w naturalnym środowisku ryby. Składniki dostarczane są do naszej kuchni z regionu Alberty ŚWIEŻE lub SUROWE każdego dnia.

Jak to sprawdzić? Czytając skład. Szukaj odpowiedzi na 3 mięsne pytania.

  • ile mięsa?
  • ile świeżego mięsa?
  • jak bardzo różnorodne?

I wybieraj świadomie, w trosce o zdrowie Twojego psa czy kota.

Karmy ORIJEN wytwarzane są w naszych nagradzanych kuchniach NorthStar® i sprawią, że Twój pies będzie zdrowy, silny i szczęśliwy. Masz na to naszą gwarancję! Nie zrobilibyśmy tego w żaden inny sposób. Wierzymy, że Ty również nie.

NOWY ORIJEN w sprzedaży już wkrótce.

Wróć do listy aktualności