Czym jest Small Prey? - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Czym jest Small Prey?

Czym jest Small Prey?

Z samego rana przed kotem Miauczysławem otwierają się szklane drzwi tarasowe. W późno jesiennych promieniach słonecznych wychodzi na otwartą, bezpieczną przestrzeń, przy polach i niewielkim lesie. To jego czas na eksplorację terenu, by poczuć ducha wolności. Gdyby kot Miauczysław nie zjadł tuż przed wyjściem pysznego śniadania z miseczki, zapewne udałby się w gąszcz traw i krzaków na polowanie. Tak podpowiedziałaby mu natura i jego drapieżne instynkty. Z pełnym brzuchem postanowił jednak oddać się celebracji słonecznej pogody, wygrzewając swoje mięciutkie ciało na przydomowej trawie.

Jakie zwierzę mógłby upolować Miauczysław? Dokładnie takie, na jakie polowali jego przodkowie oraz na jakie polują po dziś dzień jego wolno żyjący pobratymcy. Potrzeby żywieniowe Miauczysława, choć udomowionego, silnie związanego z opiekunami i ciepłym, przytulnym domem, pozostały niezmienne. To nadal potomek dzikich kotów pochodzących od żbika. 

Co to jest Small Prey?

Odpowiedź na pytanie, czym jest Small Prey, to odpowiedź na pytanie, co upolowałby Miauczysław i każdy inny felis catus. Small Prey to nic innego jak małe zdobycze, do których „pokonania” koty mają odpowiednie predyspozycje anatomiczne.  

Twój kot na wolności żywiłby się tym, co akurat udałoby mu się upolować. Jednego dnia byłby to dziki drób, innego – ryby w okolicznej rzece. Właśnie dlatego ulepszone formuły jedzenia ACANA dla kotów, oferują Twojemu przyjacielowi doskonałe dopasowanie do jego biologicznych wymogów

Zwierzęta małych gatunków, takie jak drób i ryby, stanowią podstawę naturalnej diety każdego kota. Dziś z łatwością odnajdziesz ją w wygodnej, suchej formie – jedzeniu ACANA. 

Poznaj Small Prey w ulepszonych formułach ACANA dla kota

Formuła ACANA Wild Prairie Cat pełna jest kurczaka, indyka, śledzia, jaj, białoryb oraz pstrąga. Zawierając łatwo przyswajalne źródła białka, doskonale nadaje się do wprowadzenia jedzenia ACANA w codzienne menu pupila, a tym samym rozpoczęcie Biologicznie Odpowiedniej przygody żywieniowej. 

ACANA Grasslands Cat to wyjątkowa propozycja dla wybrednych smakoszy. Zawiera bogatego w cenne aminokwasy kurczaka, łatwo przyswajalną kaczkę, lekkostrawnego indyka, jaja, białoryby oraz delikatną przepiórkę – nowość w naszym mięsnym repertuarze. 

Z kolei w ACANA Pacifica Cat na Twojego przyjaciela czeka prawdziwy ocean ryb: śledzia, makreli, morszczuka, błękitka, flądry i karmazyna. Dzięki wysokiej zawartości kwasów Omega-3 i Omega-6, formuła zapewnia zdrową skórę i zadbaną, lśniącą sierść. 

Wszystkie małe gatunki – Small Prey – zawarte są w jedzeniu w proporcjach WholePrey. Czy wiesz, że to odżywcza kompozycja mięsa mięśniowego, organów wewnętrznych oraz szpiku i chrząstek? Naturalna biodostępność pokarmu korzystnie wpływa na przyswajanie składników odżywczych. Co więcej, każdy składnik Small Prey pochodzi z wolnego wybiegu oraz poławiany jest w naturalnym środowisku. Dzięki temu drób w jedzeniu ACANA jest wolny od antybiotyków i stymulatorów wzrostu. Ryby natomiast pozbawione są zawartości rtęci i innych metali ciężkich. 

Ulepszona ACANA dla kota zawiera aż 75% składników Small Prey. To wyjątkowe jedzenie o wyjątkowym smaku, który koty kochają. I zapewniające wyjątkowe odżywienie – którego potrzebują. 

Miauczysław się już o tym przekonał. Czas na Twojego kota ;-)

Ulepszona ACANA dla kota

Zapisz się do newslettera

  • Otrzymaj 12% rabatu na pierwsze zakupy!
  • Bądź zawsze na bieżąco!
  • Nie przegap nowych treści

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress